Apartament Duo


OPIS APARTAMENTU

Dokonaj rezerwacji

Apartament Duo to nieduży, funkcjonalny i przytulny lokal mieszkalny położony na 1 piętrze budynku. Apartament i jego wyposażenie cechuje estetyka, komfort i nowoczesność- jest on eksploatowany zaledwie od roku. Lokal składa się z niewielkiego salonu połączonego z aneksem kuchennym oraz łazienki z toaletą. W pokoju są dwa pojedyncze łóżka (z możliwością połączenia w łóżko podwójne), dwie szafki nocne z lampkami, stół, dwa fotele i naścienny telewizor LCD 42" ( ponad 20 kanałów standardowych). Lokal posiada bezpośredni dostęp do internetu (wi-fi ). Okno tarasowe wyposażone jest w roletki. W lokalu są dwa grzejniki ścienne (pokój/ łazienka) z ręczna regulacja mocy. Ogrzewanie wody - za pomocą wysokowydajnego ogrzewacza przepływowego.

W gustownej kafelkowej łazience znajduje się nowoczesna kabina prysznicowe z kilkoma dyszami, umywalka z szafka i dużym lustrem, wc. Podłoga w pokoju wykonana jest z paneli, natomiast w łazience i aneksie kuchennym - posadzka z ciemnego gresu.

Aneks kuchenny zawiera niezbędne wyposażenie do przygotowania posiłków, obudowana kuchnie ceramiczną (dwie płyty), zlewozmywak, czajnik bezprzewodowy, suszarkę do naczyń. W szufladach ponadto: talerze, garnki, patelnia, sztućce itp.

Ważne informacje:

W cenie najmu

Galeria zdjęć:

Dokonaj rezerwacji

Kalendarz rezerwacji